Женско първенство по футбол: Лудогорец - Етър 2:0

Норич си осигури среща с Ливърпул

Норич си извоюва мястото в следващата фаза на ФА Къп, след като тази вечер надделя с 3:1 в гостуването си на Бристол Роувърс. “Канарчетата” осъществиха пълен обрат през второто полувреме с попадения на Габриел Сара (53’), Адам Уче Ида (59’) и Кени Маклийн (87’), след като Люк МакКормак бе открил (20’) за домакините. Първата среща между тези тимове бе завършила 1:1.

Домакините изиграха добро първо полувреме и в крайна сметка успяха да се оттеглят на почивката с преднина благодарение на удар на Люк Маккормак извън наказателното поле. “Канарчетата” обаче стигнаха до пълен обрат още преди да е изтекъл час игра благодарение на головете на Габриел Сара и Адам Уче Ида от дузпа. Точка на спора сложи Маклийн няколко минути преди края на редовното време също с изстрел извън наказателното поле. Победителят от този сблъсък Норич ще има тежката задача да се изправи срещу Ливърпул в четвъртия кръг от турнира за Купата на Англия.

Снимки: Gettyimages