ЦСКА 1948 не успя да победи Добруджа в първата си контрола

ЦСКА 1948 и Добруджа завършиха наравно 1:1 в контролна среща, която беше първа за "червените" по време на зимната им подготовка. И двете попадения в мача на Градския стадион в Несебър паднаха през второто полувреме.

Отборът на Николай Панайотов откри резултата в 63-ата минута чрез Антонио Вутов, но четвърт час преди края на редовното време Преслав Йорданов изравни, а в оставащите минути други голове нямаше.

Бразилец на проби дебютира с победен гол за Добруджа

За добричлии това бе втора проверка, след като преди два дни тимът се наложи над дубъла на Черно море с 3:2. ЦСКА 1948 продължава своята подготовка в Поморие при перфектни условия, а следващият двубой на столичани е на 20 януари (събота) срещу Локомотив (Пловдив).