Бразилец на проби дебютира с победен гол за Добруджа

Добруджа измъкна 3:2 срещу Черно море II (Варна) в приятелска среща, играна в Добрич. Бразилецът Хосе Силва, пристигнал вчера на проби, осигури успеха с гол в последните секунди. Отборът му доигра последния четвърт час от мача с намален състав, защото Радослав Димитров напусна терена с контузия, а всички смени вече бяха извършени. Началото беше за „моряците“. Пламен Аршев им даде преднина с попадението си в 35-ата минута. Съотборникът му Кристиян Евдокиев удвои аванса, четвърт час след почивката. Емануил Манев върна едно попадение в 72-ата минута. Той изравни от дузпа в 80-ата.