Какво е бъдещето на ЦСКА - София след оттеглянето на Гриша Ганчев - Филип Филипов и Стоян Орманджиев с отговорите

Скандал в Турция! Президент нокаутира съдия в мач с българско участие

Истински скандал се разигра по време на мача между Анкарагюджю и Ризеспор от 15-ия кръг на турската Суперлига. Президентът на домакините Фарук Коджа нокаутира главния съдия на срещата Халил Умут Мелер, забивайки юмрук в лицето му. Това се случи минути след края на срещата, която завърши при резултат 1:1, след като гостите изравниха дълбоко в добавеното време.

Българският нападател Мартин Минчев изигра пълни 90 минути за Ризеспор и получи жълт картон, а за домакините в атака започна бившият таран на ЦСКА - София Али Соу, който бе изгонен в 51-вата минута, получавайки доста лек втори жълт картон за изблъскване в гръб на съперников футболист. Гостите също завършиха мача с 10 души на терена, след като Емирхан Топчу бе санкциониран с втори жълт и червен картон в 95-ата минута.

Али Соу бе изгонен при драматично равенство срещу Минчев и компания

Иначе Анкарагюджю откри резултата чрез Олимпиу Моруцан в 14-тата минута, а в 97-ата Адолфо Гаич донесе точката на гостите.

Недоволен от това развитие на мача Фарук Коджа отиде да се разправя със съдията и го удари с юмрук в лицето.

Мартин Минчев, който бе близо до ситуацията, опита да спре развилнелия се бос, но от други кадри се вижда, че и други служители и играчи на домакините ритат падналия на земята рефер.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!