Нотингам стигна до първа точка от месец

Нотингам спря серията си от загуби, след като си тръгна с точка от гостуването на Уулвърхамптън. Срещата на “Молиню” завърши 1:1. Хари Тофоло откри резултата в 14-ата минута с първия си гол за Форест. Матеус Куня изравни в 32-ата минута.

Равенството не намали особено напрежението над мениджъра на гостите Крис Купър, тъй като тимът му има само една победа в последните си 12 мача и се намира на пет точки над зоната на изпадащите.

Форест поведе рано, след като Тофоло се извиси и с глава засече центриране на Нико Уилямс. Това активизира домакините, които изравниха след отлична комбинация и гол на Куня. Малко преди почивката Нотингам можеше да поведе. Куяте бе изведен сам срещу вратаря, но бе спрян от Жозе Са.

В началото на втората част Еланга удари греда, а Тофоло пропусна великолепна възможност. Форест имаше предимство, но така и не стигна до втори гол.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!