Марица (Пловдив) проведе официалната си тренировка преди четвъртия си мач в Шампионската лига

Женският волейболен Марица (Пловдив) проведе официалната си тренировка преди четвъртия си мач от груповата фаза на Шампионската лига. Българският първенец гостува на турския гранд Екзаджъбашъ Дайнавит (Истанбул) утре от 18:00 часа българско време в среща от група „В“ на надпреварата.

Старши треньорът на „жълто-сините“ Борислав Крачанов изведе 12 състезателки на заниманието, което се проведе в зала „Бурхан Фелек“ в Истанбул.

Тренировката продължи повече от час и премина в отлично настроение за състезателките, които през миналата седмица записаха първи успех в Шампионската лига, побеждавайки унгарския Вашаш с 3:2, а през уикенда надиграха Хектор във вътрешния шампионат и завършиха като убедителен лидер първия полусезон в Националната волейболна лига за жени.

След три изиграни срещи в група „В“ на Шампионската лига възпитаничките на старши треньора Борислав Крачанов имат 1 победа и 2 загуби в групата и с 2 точки в актива си заемат третата позиция в подреждането. Екзаджъбашъ е втори с 6 точки, а лидер е отборът на Скандичи, който има пълен актив от 9 точки след първите си три мача.