Индзаги: Момчетата имат страхотен дух

Старши треньорът на Интер Симоне - Индзаги, говори за равенството 3:3 с Бенфика в мача от 5-ия кръг на груповата фаза на Шампионската лига. Нерадзурите споделят първото място с тима на Реал Сосиедад и в последния мач ще се реши кой ще завърши като лидер и ще има предимство в жребия за 1/8-финалите.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!

„Започнахме слабо мача, липсваше ни концентрация, за което трябва да платим в Шампионската лига. След първото полувреме се прегрупирахме, за да покаже всеки от нас повече от себе си. Отвърнахме много добре и успяхме да изравним резултата. Имаме страхотен екип, работим добре и искаме да се радваме на успехи. Беше фантастично да се класираме за директните елиминации два мача преди края, но знаехме, че днес ще бъде трудно, както и се оказа. Момчетата имат страхотен дух и отговориха, както подобава след слабо първо полувреме. Доволен съм от нашия отговор. Знаем къде искаме да стигнем и знам, че мога да разчитам на целия отбор“, каза Индзаги след края на мача.