Саяна обърна дубъла на Ботев в голово шоу в Пловдив

Саяна (Хасково) надви втория отбор на Ботев с 4:3 в Пловдив. Срещата е от 19-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Стана двуостър, открит мач с доста критични моменти пред двете врати. Красимир Илиев изведе гостите напред с попадение от дузпа в 6-ата минута. Селекцията на Илиян Гаров направи обрат за 120 секунди с голове на Ивайло Видев и Емил Найденов в средата на първото полувреме. Секунди преди края му, Милен Танев изравни – 2:2.

Секунди пък след почивката Габриел Златанов отново даде преднина на пловдивчани. Илиян Марчев изравни в 65-ата минута. Ахмед Осман осигури успеха за Саяна с попадение в 81-ата минута – 3:4.