Нова "червена" победа в дербито! ЦСКА - София съкруши Левски с 3 гола през първото полувреме - на живо с отзивите

Рашфорд изгоря за един мач в Шампионската лига

Нападателят на Манчестър Юнайтед - Маркъс Рашфорд, получи наказание от един мач в Шампионската лига след червения си картон в мача срещу Копенхаген, съобщи УЕФА. Английският национал беше изгонен в 42-ата минута на поражението с 3:4 на 8 ноември, защото удари в глезена Елиас Джелерт.

26-годишният футболист ще пропусне мача на Юнайтед срещу Галатасарай в сряда, но ще бъде на разположение за последния мач от групата у дома срещу Байерн Мюнхен, тъй като УЕФА оцени действията му като груба игра и неспортсменска проява.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!

Юнайтед е на дъното в група А с три точки след четири мача, но е само на една точка зад Копенхаген и Галатасарай, като Байерн е начело с 12 пункта и вече победител в групата.