Миньор (Перник) обърна дубъла на Славия

Миньор (Перник) постигна победа след обрат с 3:1 при визитата си на Славия II.Това се случи в отложена среща от 13-ия кръг на Югозападната Трета лига. След този мач "чуковете" са лидери с 40 точки и са на цели 9 пред втория ЦСКА - София II, като изобщо не се вижда как тимът ще бъде спрян към завръщането си в професионалния футбол. Дубълът на Славия вече е в опасната зона и е 18-и с актив от 14 точки.

Сораков откри за домакините и изненада неприятно перничани, но до почивката гостите обърнаха с попадения на Чуканов и Славчев. През второто полувреме Чуканов вкара още един гол, за да оформи крайния резултат.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!