Национална Лига Футзал: Амиго Северозапад - ССК "ИУ" ВАРНА

Гол от дузпа в стотната минута донесе първа победа на Шефилд Юнайтед за сезона

Шефилд Юнайтед постигна първата си победа в Премиър лийг от началото на сезона, след като надделя с 2:1 над Уулвърхамтпън на "Брамал Лейн". Камерън Арчър откри резултата в 72-рата минута след солов пробив и страхотен изстрел от около 25 метра. Жан-Рикне Белгард изравни минута преди края на редовното време, когато получи в наказателното поле с гръб към вратата, но се обърна добре и с прекрасен шут прати топката в горния десен ъгъл. В десетата минута на добавеното време Оливър Норууд донесе победата на домакините с гол от дузпа, отсъдена за нарушение на Фабио Силва срещу Балдок.

шефилд Юнайтед прекъсна серия от шест поредни загуби, но въпреки това остава на дъното на класирането заради по-лошата си голова разлика от Бърнли. Уулвърхамптън е 13-и. Този мач сложи края на серия от пет поредни мача за "вълците" без загуба в първенството.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!

Снимки: Imago