Конкурент на Везенков за минути пропуска трети пореден мач на Сакраменто

Крилото на Сакраменто Кингс Трей Лайлс няма да вземе участие и в третия мач на тима си от новия сезон в НБА. Идната нощ “кралете” се изправят срещу ЛеБрон Джеймс и Лос Анджелис Лейкърс от 3:00 часа българско време, но Лайлс все още лекува травма в прасеца и няма да бъде на разположение на старши треньора Майк Браун.

Това е добра новина за Александър Везенков, който отново ще има възможността да е първа алтернатива на титулярното тежко крило Кийгън Мъри. Както е известно, най-полезният играч в Евролигата прави солиден старт на кариерата си в НБА, като в първия мач вкара 8 точки за 16 минути на Юта Джаз, а след това се разписа с 10 точки за 12 минути срещу Голдън Стейт Уориърс.

“Кралете” ще се опитат да зарадват феновете си с първа домакинска победа идната нощ, тъй като срещу “воините” загубиха със 114:122.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!

Снимки: Gettyimages