„Розите“ взеха точките в Сливен

Розова долина (Казанлък) надигра в Сливен едноименния тим с 3:0. Срещата е от 14-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Първото полувреме протече почти равностойно. Пламен Колев вкара от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Деньо Кършаков в 18-ата минута. Иван Стоянов обаче пропусна добра възможност за Сливен.

Домакините имаха и още един шанс след почивката, но пак не се възползваха. Съперникът обаче беше рационален. Колев подаде и Николай Георгиев вкара за 2:0 в 65-ата минута. В 81-ата Ивелин Илиев се разписа от фаул. Още шансове пред сливенската врата имаше селекцията на Атанас Апостолов. Въпреки загубата, младия отбор на Сливен в пореден мач показа игрово израстване.