Краев: Допуснахме левашки гол

Капитанът на Левски Андриан Краев беше разочарован след равенството 1:1 с ЦСКАСофия.

20 ЦСКА - София 1:1 Левски I

"Първото полувреме тотално владеехме мача. Имахме повече положения, държахме топката и поведохме. Второто полувреме започна по най-лошия начин. Допуснахме левашки гол. Не искам да коментирам подновяването на договора ми в Левски. Вкарваме чрез комбинации и красиви голове, а след това допускаме голове от наши грешки. Надявам се да преминем през това нещо с опит. Казахме си в съблекалнята, че е време да вземем някое дерби. Така показваш, че си голям и претендираш за нещо голямо.