На "Армията" треперят за двама титуляри преди мача с Левски

Участието  на двама от основните футболисти на ЦСКА - София - Майкъл Естрада  и Марселино Кареасо, в двубоя срещу Левски остава под съмнение заради контузии, съобщиха за БТА от лагера на "червените"

Ел Маестро полудя в съблекалнята на ЦСКА - София на полувремето на "Лаута" (видео)

Мачът от 13-ия кръг на Първа лига ще се играе на 7 октомври (събота) от 14:45 часа на Националния стадион "Васил Левски".

Двамата получиха травми и бяха заменени принудително през второто полувреме при победата на "червените" с 2:0 в гостуването на лидера Локомотив Пловдив снощи.

Естрада,  който се отличи с гол и асистенция за  успеха в Пловдив, се оплаква от проблем с коляното. Първоначалните изследвания показват, че то е стабилно, но лекарският щаб на отбора очаква резултатите от ядрено-магнитния резонанс, след които ще стане ясно дали играчът ще бъде на разположение на старши треньора Нестор Ел Маестро за мача в събота.

Марселино Кареасо пък пострада след удар с лакът в главата. Добрата новина за "червените" е, че той няма комоцио, но пък все още чувства болки.

Полувремето, което провали лидера

Футболистите на ЦСКА - София получиха почивка днес,  а от утре подновяват подготовка за двубоя с Левски.