Лига на нациите по мини футбол: България - Словакия 0:0

Кадис и Райо не съумяха да си вкарат

Отборите на Кадис и Райо Валекано не успяха да излъчат победител в сблъсъка помежду си от междинния 7-и кръг на Ла Лига. Срещата завърши при резултат 0:0, като головите положения пред двете врати бяха доста малко.

Срещата не предложи много емоции на зрителите по трибуните, които едва ли ще я запомнят с нещо особено. Домакините бяха малко по-настоятелни в атака, но гостите имаха най-доброто положение, пропуснато от Иси Паласон в 80-ата минута.

"Пчеличките" обаче завършиха мача в намален състав, след като в 88-ата минута Абдул Мумин си изкара втори жълт и червен картон.

След това реми Райо е на 6-ото място в таблицата с 11 точки. Кадис се намира на 9-ата позиция с 9 точки.