Във Фиорентина очакват Гонсалес да поднови тренировки преди края на седмицата

Аржентинецът Николас Гонсалес, който пропусна победата на своя Фиорентина с 2:0 срещу Удинезе, ще се завърне на тренировки преди края на седмицата.

Фиорентина подготвя нов договор за Нико Гонсалес

25-годишният Гонсалес пострада при равенството 2:2 срещу Генк в турнира Лигата на конференциите в четвъртък и напусна игра още на почивката. По-късно крилото не попадна в състава за гостуването на Удинезе от петия кръг на италианската Серия А. Гонсалес работи по индивидуална програма, а според Джанлука Ди Марцио се очаква аржентинският футболист да се присъедини към отборните тренировки съвсем скоро.

Той остава под въпрос за гостуването на Фрозиноне в четвъртък, като по-реалистично е да се завърне в състава за домакинството срещу Каляри, което е насрочено за 2 октомври.

Снимки: Imago