Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Десподов игра час при победа на ПАОК

Отборът на ПАОК спечели с 3:1 гостуването си ПАС Янина в мач от 5-ия кръг на гръцката Суперлига. С успеха отборът от Солун се изкачи на второто място и има три точки по-малко от лидера Олимпиакос.

Гостите откриха резултата благодарение на Йоанис Константелиас (4'), но не след дълго допуснаха изравняване заради попадението на Йоргос Памлидис (25'). До края на полувремето обаче тимът на ПАОК отново поведе в резултата след нов гол на Йоанис Константелиас (33'). Футболистите от Солун стигнаха и до трети гол след почивката дело на Андрия Живкович (77').

Българинът Кирил Десподов игра почти час за гостите от ПАОК, като в 58-ата минута на двубоя бе заменен от от автора на третото попадение Андрия Живкович.