Петев: Видяхте какво направихме преди три дни, лошото е, че за пореден мач получаваме гол с един удар във вратата

Наставникът на Лудогорец Ивайло Петев заяви, че днешната победа с 3:1 над Локомотив (София) е най-малкото, с което се отърваха столичани, но пък за пореден път натърти, че отборът му получава прекалено леки попадения.

Лудогорец обърна Локо (София) след почивката

“Чак труден мач - не бих се съгласил. Първото полувреме беше малко по-лежерно. С първата атака допуснахме грешка и ни отбелязаха гол. В началото изпуснахме 100-процентово положение и мачът тръгваше в друго русло. После Рик пропусна още едно стопроцентово.

Второто полувреме беше по-добро. 3:1 е най-малкото, с което се отърва Локомотив. Всички, които се включиха от скамейката, допринесоха да се вдигне темпото.

Мач се играе 90 минути и имаш време да реагираш. Лошото е, че за пореден мач получаваме гол с един удар във вратата.

Същите играчи играха преди три дни и видяхте какво направиха. За мен е загуба на концентрация. Всеки един мач срещу нас е тежък. Нямаме причина да не сме готови. Имаме доста играчи и всеки може да получи шанс в определен момент”, завърши Петев.

Снимки: Борислав Цветанов