Груев влезе в края при мощна победа на Лийдс

Лийдс записа класически успех с 3:0 в домакинството си на Уотфорд от 8-ия кръг на Чемпиъншип. Йоркширци матираха съперника си през второто полувреме, когато паднаха и трите попадения в мача. Българският национал Илия Груев се появи като тактическа смяна в 90-ата минута на двубоя на мястото на Глен Камара и не успя да направи нещо запомнящо се на терена.

Домакините на "Еланд Роуд" поведоха в резултата в 67-ата минута чрез Джоел Пиру, който засече отлично центриране на Даниел Джеймс отдясно.

Само три минути по-късно Самуел Байръм удвои. Той се разписа с глава след центриране от корнер на Даниел Джеймс.

Третото попадение падна в 89-ата минута Джейдън Антъни бе изведен зад защитата от Жоржиньо Рютер и не сгреши за 3:0.

С тази победа Лийдс вече има 13 точки и излезе на 5-ото място в класирането. Уотфорд остава на 16-ата позиция с 9 спечелени точки.