Халф на Локо (София) влезе в спор с феновете в "Надежда"

Полузащитникът на Локомотив (София) Красимир Станоев влезе в ожесточен спор с привърженици на отбора. Това се случи след края на първото полувреме срещу Етър в "Надежда".

"Железничарите" поведоха с гол на на Симеон Мечев, но още до почивката допуснаха обрат. Крум Стоянов и Кольо Станев се разписаха за "болярите", които се оттеглиха с аванс от едно попадение.

Мрачен рожден ден на "Надежда": Етър тресна Локо (София), "железничарите" затъват все повече

Вероятно феновете на "червено-черните" са поискали обяснение от халфа за слабото представяне на тима в пореден мач. Локомотив (Сф) е в серия от три поредни загуби, а по всичко изглежда футболистите на Стойчо Стоев ще запишат нова такава, тъй като Мартин Николов покачи на 3:1 в началото на второто полувреме.