Лудогорец III спечели в Кубрат

Лудогорец III (Разград) надигра в Кубрат едноименния тим с 3:1. Срещата е от третия кръг на Североизточната Трета лига. Противно на крайния резултат, топката спря първо в мрежата на гостите. Радослав Матеев я насочи там, десетина минути след началото. Не беше изминал и четвърт час от гола, когато Петър Кирев изравни след асистенция на Симеон Шишков. Селекцията на Захари Сираков достигна до обрат в 28-ата минута, когато вкара Антонио Попов. Разградчани създадоха положения и след почивката.

Влезлият като резерва Кристиян Николов тресна гредата в 48-ата минута. В 78-ата кубратския страж изби от голлинията удар с глава на Никола Тодоров. Секунди по-късно Христиан Атанасов стреля над вратата от изгодна позиция. В 85-ата минута Тодоров вкара за окончателното 1:3 след подаване на Кристиян Николов.