Лудогорец III прегази фаворит

Лудогорец III разгроми Септември (Тервел) с 6:1 в Разград. Срещата е от втория кръг на Североизточната Трета лига. Само за секунди в началото, Петър Кирев пропусна на два пъти да вкара. Вместо това, Ивайло Лазаров откри резултата за гостите. Попадението само раздразни съперника. Селекцията на Захари Сираков достигна до обрат за секунди. Симеон Шишков центрира  и Танер Юсню си вкара автогол.

Само след 120 секунди Кристиян Николов се възползва от асистенция на Александър Маринов – 2:1. В 52-ата минута Кирев увеличи след подаване на Райан Иванов. След 180 секунди Кристиян Николов беше фаулиран и Шишков реализира от дузпа. Маринов пък тресна гредата в 58-ата минута. Антонио Попов вкара последните две попадения.