Ел Маестро: Тежка вечер за нас, разочарован съм!

Наставникът на ЦСКА - София Несто Ел Маестро говори след последния съдийски сигнал на двубоя на своя тим с Черно море. Двата отбора не се победиха и завършиха 1:1, като “червените” за втори пореден мач не могат да спечелят у дома.

Мъките на ЦСКА - София продължават! Черно море не се даде на "Армията"

“Разочарован съм от резултата. Всеки път, когато не печелим, е така, особено у дома. Бяхме близо до това да спечелим. Имахме страхотни като качества, не като количества, положения да вкараме втори гол. Можехме да играем по-добре, разбира се. Особено от гледна точка на интензивността, динамиката и ритъма. Бе тежка вечер за нас и съм разочарован.

Не успяхме, трудно ни бе да контролираме енергията ни в по-дълъг период от мача. Доволен съм от първите 25-30 минути и завършихме след това първото полувреме с много пасивна позиция. Говорихме точно за това на почивката. През второто полувреме, когато започнахме да играем с нужната енергия, точно тогава ни вкараха.

Нека сме честни, не сме имали 10 положения. Имахме 3 или 4, но нивото на тези шансове беше много високо - бяха много чисти и трябваше да вкараме.

26 ЦСКА - София 1:1 Черно море

Не печелим второ поредно домакинство - това е голям проблем за ЦСКА. Трябва да продължим с нивото на работа, с което тренираме. По време на заниманията го правим по правилния начин. Надявам се резултатите да се подобрят.

Аз разбирам разочарованието на нашите привърженици. Казах ви за моята работа, трябва да демонстрираме качество на тренировки, в анализите и да се подобрим.

Дали съм притеснен за поста си? Винаги, всеки ден в последните 20 години това е работата на един треньор. Ако ме питате емоционално дали съм притеснен - това е част от работата. Ще продължа да давам максимума от себе си в работата”, заяви Ел Маестро.