Миланович: Ранният гол ни помогна, контролирахме мача

Наставникът на Крумовград Неманя Миланович даде мнението си след успеха с 2:0 над Локомотив (София) в efbet Лига. Специалистът изрази задоволство от представянето на неговите футболисти в "Коматево".

"Вкарахме рано гол и това ни помогна много. Изиграхме добър мач, създадохме повече положения, владеехме топката, особено през първото полувреме. В големи периоди от мача контролирахме случващото се. След почивката играхме много умно, имахме три-четири положения още, вкарахме гол, с който затворихме мача. Играхме достатъчно добре, за да си осигурим трите точки.

Крумовград с нов успех в елита! Новакът удари и Локомотив (София)

Играхме стабилно в защита, а и концентрирано, следвахме стратегията, която бяхме начертали. Това в крайна сметка се видя. Мислим мач за мач, все още не сме мислили за Локомотив (Пловдив), мислехме как да спечелим днес. Те са на първо място в класирането, справят се много добре и ще трябва да играем на върха на нашите възможности", каза наставникът на Крумовград