Феновете на Ман Юнайтед протестират срещу Глейзър на "Олд Трафорд" повече от час след края на двубоя

Феновете на Манчестър Юнайтед проведоха поредния си протест срещу собствениците на тима семейство Глейзър. Днес привържениците останаха на своите места след края на двубоя срещу Нотингам Форест, който бе трудно спечелен с 3:2. Домакините трябваше да правят пълен обрат, след като изоставаха с две попадения още в четвъртата минута.

Манчестър Юнайтед губеше с две попадения след пет минути игра, но постигна пълен обрат за втората си победа

Няколко хиляди фенове останаха по местата си на “Олд Трафорд” след последния съдийски сигнал на срещата в така наречения още преди дни седящ протест. Те вееха знамена с добре познатите искания американските собственици да се оттеглят от клуба и в крайна сметка да приемат една от двете оферти за продажба на клуба.

Още през есента на миналата година Глейзър обявиха, че отборът е обявен за продажба, но процесът премина през няколко кръга оферта и постепенно затихна в средата на лятото. Медиите в Европа твърдят, че двамата основни кандидати - британският милиардер сърд Джим Ратклиф и катарски консорциум предвождан от шейх Джасим не са получавали никаква конкретна информация за случващото се около сделката.