Капитанът на Айнтрахт (Фр) се контузи преди визитата на Левски

Капитанът на Айнтрахт (Франкфурт) Себастиан Роде получи травма само няколко дни преди първия мач срещу Левски от плейофа в Лигата на конференциите. 32-годишният полузащитник започна като титуляр срещу Дармщат 98 в среща от първия кръг на Бундеслигата, но след само няколко минути напусна терена. Остана впечатление, че става дума за разтежение.

Предстои да се разбере колко сериозен е проблемът на Роде, който е бивш футболист и на Байерн (Мюнхен), и на Борусия (Дортмунд).

Айнтрахт гостува на "Васил Левски" в четвъртък (24 август) от 20:00 часа. Реваншът в Германия е седмица по-късно, а победителят ще играе в груповата фаза на турнира.