Удоджи блести с хеттрик при победа на Вихрен

Вихрен (Сандански) победи с 5:2 Оборище (Панагюрище) в среща от 2-ия кръг на Югозападната Трета лига. Мачът се игра в Микрево заради ремонта на тревното покритие на стадиона в Сандански. Това бе и първа победа в официален мач за футболистите на Вихрен под ръководството на Наджи Шенсой.

Гостите откриха в 10-ата минута чрез Лионел Матадос, но Флавио изравни в 22-ата минута. Даниел Пехливанов обърна резултата след хубава комбинация в 32-ата минута, а хеттрик на Удоджи (42’, 45’, 53’) направи резултата 5:1. Той се разписа и преди седмица при загубата с 1:2 като гост на дубъла на Септември София. Гостите върнаха едно попадение в 67-ата минута след гол на Мартин Динов за крайното 5:2.

В следващия 3-ти кръг за Вихрен предстои гостуване на лидера в групата Миньор Перник в междинния кръг, а Оборище приема дубъла на Славия в първото си домакинство за сезона.