Славия (Прага) нямаше проблеми срещу Днипро-1 и гледа уверено към плейофите

Славия (Прага) е с единия крак в плейофния кръг за влизане в групите на Лига Европа след домакинска победа с 3:0 над Днипро-1. Два гола на Иван Шранц (5', 37') решиха изхода от тази първа среща между вицешампионите на Чехия и Украйна още до почивката. В 58-ата минута домакините останаха с човек по-малко, след като Огбу получи червен картон, но въпреки това Славия стигна до още един гол в 81-вата минута. Реализира го Конрад Валем, който се разписа 80 секунди, след като се появи на терена в дебюта си за "червено-белите".