Локо (Мездра) нокаутира Партизан за четири минути

Локомотив (Мездра) разгроми гостуващия Партизан (Червен бряг) с 6:1 в приятелска среща. Домакините премахнаха интригата само за 4 минути в началото на двубоя. Николай Ганчев откри резултата от дузпа, едва 120 секунди след първия съдийски сигнал. След още толкова време Кристиян Йотов удвои. След още 120 секунди Александър Стоянов направи резултата класически. В 18-ата минута, Ваньо Иванов подаде и Йотов реализира за втори път. Голмайсторът оформи хеттрика си, четвърт час след почивката. Милен Тонев реализира почетното попадение за червенобрежкия тим в 77-ата минута. Само след секунди Асен Русинов опъна мрежата на Партизан с удар от границата на наказателното поле за окончателното 6:1.