Женско първенство по футбол: НСА - Пирин 2:0

Партизан и Левски 2007 вкараха шест гола

3:3 приключи приятелската среща в Червен бряг между местния Партизан и едноименния тим на град Левски. Домакините имаха повече възможности за гол през първото полувреме, но почивката дойде при 2:2. Асен Медведев откри за гостите, десетина минути след началото. След още толкова време, Румен Миков изравни. Бившият вече футболист на левскарите Милен Ивов им вкара гол в 30-ата минута. В края на полувремето обаче вратаря Димитър Стоименов си вкара автогол – 2:2. След почивката бяха извършени доста промени в съставите. Медведев се разписа и средата на втората част. Димитър Стоименов пък заигра като полеви футболист и се реабилитира за автогола с попадение в 80-ата минута за окончателното 3:3.