Дунав (Лом) вкара шест на Партизан (Червен бряг)

Дунав (Лом) разгроми Партизан (Червен бряг) с 6:0 в приятелската среща, играна в Тетевен. С хеттрик за селекцията на Анатоли Тонов се отчете Сергей Георгиев. Николай Николов даде тон за успеха с попадение от дузпа. До почивката точни бяха още Иван Михов от фаул и Сергей Георгиев. Последният реализира и четвъртото попадение през втората част. После Денис Димитров също се разписа. Накрая Георгиев опъна за трети път мрежата на съперника. Червенобрежкият тим имаше една възможност, но след паса на играещия треньор Любомир Иванов, Калоян Тодоров прехвърли вратаря и вратата.