Веселин Маринов подкрепя Лудогорец от трибуните на "Хювефарма Арена"

Емблематичният поп изпълнител Веселин Маринов се появи на стадион "Хювефарма Арена", за да подкрепи Лудогорец в първия двубой от втория квалификационен кръг на Шампионска лига срещу Олимпия (Любляна)

Любимецът на българската публика е във ВИП-ложата, а в близост до него са най-новото попълнение на "орлите" - Ноа Сонко Сундберг, както и единият от собствениците на клуба - Георги Домусчиев. Веселин Маринов дори е облечен в анцуг на разградчани, на който са изписани неговите инициали В.М.

Гредите спряха Лудогорец срещу Олимпия (Любляна)

След първите 45 минути в Разград резултатът е 1:1. Гостите поведоха в 14-ата минута зрез Тими Елшник, а в самия край на първото полувреме Доминик Янков (44') изравни.

Снимки: Startphoto