Сервет и Генк оставиха развръзката за реванша

Сервет и Генк завършиха 1:1 в среща от втория квалификационен кръг на Шампионската лига. Двата отбора създадоха изобилие от положения пред над 18 000 зрители, изпълнили трибуните на "Стад дьо Жьонев". Гостите от Белгия излязоха напред с точен изстрел на Толуваласе Арокодаре в 21-ата минута, а швейцарците изравниха в 78-ата чрез Стив Руйе.

Генк влезе по-добре в мача, докато домакините бяха леко смутени, въпреки подкрепата от страна на феновете им. В средата на първото полувреме Патрик Хрошовски изпълни корнер, а Арокодаре засече топката с глава и Генк поведе. Последваха няколко отлични намеси на двамата вратари, които не позволиха резултатът да бъде променен до почивката.

Сервет заигра по-офанзивно през втората част и ветеранът Енцо Кривели имаше шанс да се разпише в 57-ата минута, но Мартен Вандервоорд отрази удара му. Натиксът на отбора от Женева даде резултат в 78-ата минута, когато Тимоте Коня центрира от статично положение, а Стив Руйе надскочи защитата на Генк и с глава прати топката в мрежата.