Дубълът на Левски победи Ботев (Ихтиман) в контрола пред погледа на Топузаков

Дубълът на Левски, воден от Христо Арангелов, победи Ботев (Ихтиман) с 3:1 в предсезонна контрола. Пред погледа на шефа на aкадемията Елин Топузаков "сините" откриха резултата още в 8-ата минута след добра атака. В 38-ата столичани удвоиха преднината си, а домакините съумяха да отвърнат с два удара към вратата на Левски.

В 55-ата резултатът стана класически. След този гол домакините от Ботев заиграха по-ефективно и взеха инициативата, а Борислав Балджийски се разписа в 65-ата минута.

До края домакините можеха да реализират още попадения, но не съумяха да го сторят. В събота на кокетния стадион в Ихтиман ще гостува и Гранит (Владая).