Лацио разби словенци в контрола

Лацио записа очаквана победа с 5:0 в контролна среща със словенския Приморие. Класата на "орлите" си каза думата и те можеха да спечелят мача и по убедително.

Първите три попадения паднаха през първото полувреме в рамките на 11 минути. Те бяха дело на Педро Родригес в 11-ата, Чиро Имобиле в 18-ата и Фелипе Андерсон в 22-рата минута.

В началото на втората част Матия Дзакани добави четвърти гол в 48-ата минута, а крайното 5:0 оформи Диего Гонзалес в 83-тата минута.

Следващата лятна проверка на Лацио ще бъде само след три дни, като този път "орлите" ще се изправят срещу Триестина.