Botev Cup: Вождовац надви малките "канарчета"

Ботев (Пловдив) II загуби от сръбския Вождовац с 0:2 във втория ден на турнира Botev Cup в Коматево. Точни за гостите бяха Стефан Лукович в 20-ата минута и Лука Пуйович в 75-ата минута. Във вчерашния ден малките канарчета завършиха наравно 0:0 с Арис (Солун), а Вождовац загуби с 1:3 от Макаби (Тел Авив).

След по-активни действия в началните минути момчетата на Вождовац стигнаха до гол. Стефан Лукович засече топката с хубав удар от въздуха, насочен в левия ъгъл на вратаря. Кристиан Божков бе изненадан и позволи на топката на се оплете в мрежата. През второто полувреме Вождовац удвои преднината си. Дълга топка намери Лука Пуйович в наказателното поле. Той овладя отлично, завъртя се и стреля, а топката влезе във вратата.

БОТЕВ II: 1. Кристиан Божков, 5. Мартин Георгиев, 8 Йордан Тосков, 10. Михаил Ганев, 5. Ивайло Грибачев, 20. Алекс Георгиев, 22. Димитър Драганов, 2. Светлозар Джуров, 6. Иван Атанасов, 4. Роберто Ранков, 14. Радостин Георгиев;

ВОЖДОВАЦ: 12. Виктор Плавич, 2. Лука Ковачевич, 3. Лука Чакован, 4. Лука Недович, 5. Вук Топучевич, 6. Вукашин Павлович, 7. Урош Стежич, 8. Лука Пужевич, 9. Страхиня Весенович, 10. Стефан Лукович, 11. Милош Йеленич.