Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Botev Cup започна с нулево равенство

Международният юношески турнир Botev Cup започна с нулево равенство. Арис и вторият отбор на Ботев (Пловдив), съставен предимно от юноши до 17 години, завършиха 0:0, а двубоят на "Футболен комплекс Ботев 1912" бе предаван пряко по Sportal TV и Sportal.bg.

Двата отбора си размениха по едно полувреме, като преди почивката "канарчетата" бяха по-активни и на няколко пъти бяха близо до гола. В 10-ата минута Хаджиниколов стреля от границата на наказателното поле, но противниковият страж се отчете с добра намеса, избивайки топката в горната греда.

В 19-ата играч на ботевистите нанесе опасен удар от фал в близост до наказателното поле, но и този път вратарят на Арис реагира добре и предотврати сигурно попадение.

Малко по-късно домакините организираха добра атака, но гръцкият страж бързо скъси дистанцията до озовалия се очи в очи с него футболист на Ботев (Пд) и се намеси отлично.

През втората част гостите бяха по-активни, но така и не успяха да преодолеят защитата на пловдивчани и резултатът се запази непроменен.