Николай Желязков и Александър Попов застават един срещу друг преди дългоочаквания финал между Левски и ЦСКА във волейбола

Минев: Ще отидем да спечелим баража, независимо дали срещу ЦСКА 1948 или Левски

Помощник треньорът на Арда Веселин Минев разясни след драматичната победа с 3:2 над Славия, че ако тимът му стигне на бараж за Европа, няма претенции срещу кого да играе - ЦСКА 1948 или Левски.

Славия се виждаше на бараж за Европа, но Арда сътвори чудо и остави "белите" с празни ръце

“С изключение на първите 20 минути владеехме инициативата. Заслужено се поздравихме с победата, макар и инфарктно. Не смятам, че Славия толкова ни притисна, колкото ние не играхме. След 20-ата минута заиграхме както искахме. Втора контраатака ни направиха, минаха през целия център и 2:1. Намерихме сили да обърнем мача. За пореден път отборът показа характер. Мисля, че статичните положения ни попречиха да сме в шестицата. Това ни е ахилесовата пета. С течение на времето се надявам да изчистим този проблем. Вече няколко мача нямаме загуба. Играем добре. Отиваме в Пловдив за победа. Надявам се да я постигнем. Бяхме на незавидна позиция. Отдаде ни се шанс заради резултатите. Ако успеем, ще се радваме. Ако не - продължаваме. Ще отидем да спечелим баража, без значение дали ще играем срещу ЦСКА 1948 или Левски. Нямаме предпочитания“, категоричен е бившият защитник на Ботев (Пловдив), Хебър и Левски.