Организиран транспорт от Ботевград тръгва към Бургас за мач №3 от финалната серия

Над сто привърженици на настоящия шампион Балкан се очаква да подкрепят тима си в мач №3 от финалната серия за титлата в НБЛ този четвъртък срещу Черноморец в Бургас. 50-местен автобус е осигурен от клуба и вече е запълнен, а с лични автомобили до морето ще пътуват поне още толкова „зелено-бели“ поклонници.

Балкан докосва втора поредна титла след нов моноспектакъл на Мануел Суарес

Резултатът от серията до момента е 2:0 за ботевградчани и съвсем нормално е максимален брой техни фенове да искат да са в „Арена Бургас“ в деня на детето, за да подкрепят на живо любимците си по пътя към спечелването на седма шампионска титла на страната. Организираният транспорт от Ботевград ще потегли в 10:30 часа сутринта от „Арена Ботевград“. Билети за двубоя вече се продават онлайн, а в деня на мача ще могат да се закупят от физическите каси на залата в Бургас два часа преди началото на двубоя, който стартира в 19:00.

Среща №3 във финала ще може да се гледа и на специален видео екран в центъра на Ботевград, който ще се намира в двора на туристическия информационен център в малкото градче. При успех на Балкан на 1-ви юни, отборът ще затвори серията и с това ще стане носител на титлата за втора поредна година. При поражение, в събота, 3-ти юни, ще се състои четвърти мач между двата отбора.

Покрай интереса на гостуващите фенове се увеличи и търсенето на хотели и апартаменти под наем около новата зала в морския град, където те да нощуват след третия или евентуално между третия и четвъртия двубой. Ако се стигне до равенство от 2:2 победи, петият и решителен сблъсък ще бъде на ботевградска земя - на 6-ти юни.