Луканов: Трябва да натиснем, на ходом няма да стане

Наставникът на Етър Емануел Луканов даде мнението си след загубата на своя тим от Крумовград. “Болярите” се нуждаеха само от точка, за да си гарантират промоция в елита, но днес допуснаха поражение с 1:2 и така празненствата им трябва да почакат.

Юноша на Славия герой за Крумовград - направи Танца на гълъба и забави Етър за елита

“Една безобидна ситуация, която е тяхната сила - статични положения. На третия последователен корнер не реагирахме добре. Оттам тръгнахме да изравняваме резултата, знаете че ни трябва 1 точка. На контраатака ни хванаха обаче и ни вкараха втори гол. Върнахме се в мача и до последно натискахме, но не успяхме. Един негативен епизод в наша полза реши този мач. Оттам нататък всички планове се провалиха. Видяхте - натискахме до последно, имахме ситуации и особено първото полувреме имахме 2 или 3 ситуации, когато можехме спокойно да вкараме гол.

Първото полувреме те имат 1 удар с глава, нямаше нищо друго, нямаха пробиви, искахме да задържим този резултат и второто полувреме.

Най-хубавото е, че следващият мач е в петък. Играем веднага и имаме следващ финал, в който не трябва да излизаме само за точка. Трябва да натиснем. Поздравих момчетата и им казах, че тази точка трябва да я изплатим. На ходом няма да стане”, завърши Луканов.