Локо (ГО) спечели в Царева ливада

Локомотив (Горна Оряховица) взе поредни три точки с 4:2 като гост на Боруна (Царева ливада). Срещата еот 27-ия кръг на Северозападната Трета лига. Същински голов екшън се разигра за 20 минути през първото полувреме. Лидерът при голмайсторите в първенството Георги Колев откри за „железничарите“, четвърт час след началото.

Партньорът му в атака Димитър Байдаков удвои в 25-ата минута. 120 секунди по-късно Иван Иванов върна интригата с попадение за 1:2. В 33-ата минута обаче Милен Савов вкара трети гол за Локо. При този резултат дойде и почивката. 180 секунди след нея Иванов отново опъна мрежата на гостите. Колев обаче реализира в 52-ата минута за окончателното 2:4. После Йоан Петков от Боруна извърши нарушение и получи втори жълт и червен картон. Още шансове за гол имаха локомотивци.