Без победител на дербито в Дряново

1:1 приключи местното дерби в Дряново между Локомотив и Боруна (Царева ливада). Срещата e от 26-ия кръг на Северозападната Трета лига. Многото фенове на трибуните видяха здрав мач със заряд. Вихрено начало за домакините и Мартин Ботев тресна напречната греда, вместо празната врата в 5-ата минута. После Константин Йорданов не улучи целта от 10 метра. В 28-ата минута Йоан Петков центрира от фаул и Иван Иванов откри резултата за Боруна. Само след 4 минути обаче Тихомир Трифонов изравни.

В 37-ата минута дряновци за втори път уцелиха гредата. След почивката последваха още три пропуска на локомотивци. Отлична възможност пропиля Георги Атанасов в 85-ата минута, когато излезе сам срещу вратаря, но насочи топката в ръката му. Последният шанс беше в даденото от рефера продължение, когато вратаря на Боруна спаси коварен удар от фаул на Николай Банов.