Сливнишки герой и Костинброд си размениха по едно попадение

Сливнишки герой и Костинброд не успяха да се победят и завършиха наравно 1:1 в двубой от 27-ия кръг на Първа група в Югозападната Трета лига. Двата отбора си размениха по едно попадение, като първо Ничо Ничев даде аванс на домакините в 35-ата минута, а през втората част Борислав Будинов вкара за Костинброд в 60-ата и оформи крайният резултат.

След това равенство тимът от Сливница събира в актива си 18 точки и се изкачва до петото място. Костинброд от своя страна е седми с 14 точки и вече пет мача подред няма победа. И двата тима обаче са прекалено далеко от първото място и промоция на този етап изглежда невъзможна.