Асеновец си тръгна с точките от Казанлък

Асеновец (Асеновград) надви Розова долина с 2:0 в Казанлък. Двубоят е от 33-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакински превес и повече атаки към противниковата врата. Гостите обаче действаха прецизно и се поздравиха с успех. Пас зад защитата изведе Реджеб Халил на стрелкова позиция. Последва удар, вратаря изби, но Петър Шопов нанесе нов шут и топката се укроти в мрежата на „розите“ в средата на първата част.

Дотогава Мирослав Кайряков и Шопов пропуснаха по веднъж да открият резултата за Асеновец. С попадение аванс, футболистите от Асеновград демонстрираха хладнокръвна и рационална игра в защита.  Всичко приключи четвърт час преди края, когато Тодор Тодоров надбяга Иво Иванов и подпечата победата с втори гол.