Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Асеновец безмилостен в Куклен

Асеновец (Асеновград) победи Атлетик с 4:2 в Куклен. Двубоят е от 31-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Гостите премахнаха интригата само за четвърт час. Голмайсторът им Тодор Тодоров откри резултата в 15-ата минута. Десетина по-късно Реджеб Халил удвои. Петър Шопов пък опъна противниковата мрежа в 30-ата минута. След почивката асеновградчани чувствително намалиха темпото.

Направиха два пропуска пред отсрещната врата. После си вкараха нелеп автогол – Васил Богданов изби топката, но тя се удари в Шопов и спря в мрежата. Нови два шанса за гол пропиля Тодоров. Така се стигна до 80-ата минута, когато след центриране интригата се завърна – 2:3. 120 секунди преди края обаче, Тодоров постави точка на спора с четвъртия гол. Претенции за две неотсъдени дузпи изразиха гостите.