Левски (Карлово) попари „розите“

Левски спечели с 3:2 в Карлово срещу Розова долина (Казанлък). Двубоят е от 32-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Стана интересен мач. Гостите влязоха в него с доста кадрови проблеми и не се представиха на ниво. Левскарите пък от доста време не бяха демонстрирали подобна борбеност и заслужено се поздравиха с успех.

Цецо Главчев откри головата им сметка в 7-ата минута. Авансът се задържа близо час. Цветан Чахов изравни в 61-ата минута. Много скоро обаче капитана на карловския тим Запрян Запрянов вкара втори гол. Последните минути бяха инфарктни. Първо в 82-ата Стоян Иванов изравни. 180 секунди преди края обаче Цецо Главчев наказа грешка на казанлъшкия страж за окончателното 3:2.