Първият тим на Левски спечели титлата при най-малките на Държавното отборно първенство по художествена гимнастика

Първият тим на клуб Левски спечели титлата при девойките младша възраст до 10 години на Държавното отборно първенство по художествена гимнастика, което се провежда в зала "София".

Миа Александрова, Арина Швец и Виктория Павлова събраха общ сбор от 125.600 точки и взеха златните медали.

На второ място е Илиана първи отбор в състав Виктория Евтимов, Андреа Гьорева, Александра Александрова и Мирела Спасова със 122.000 точки, а третата позиция заема гимнастичките от Левски-Триадица Кая Ганева, Дария Манчева и Карина Милкова със 121.800 точки.

Топ осем се допълва Спартак със 110.716 точки, Тракия със 110.675, Локомотив първи отбор със 107.725, Левски втори състав със 107.375 и Грация със 104.200 точки.

Утре в зала "София" ще се проведе първия етап на Държавното първенство, категория "Елит" за ансамбли.