ФК Севлиево си тръгна от Дряново с точките

Едноименният тим на Севлиево спечели в Дряново с 2:0 срещу Локомотив. Срещата e от 22-ия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужен успех за селекцията на Димитър Тодоров с оглед събитията на терена.

Още можеше да вкарат футболистите му. Развръзката настъпи в последния четвърт час. Добрин Петров откри резултата в 75-ата минута с шут от 20 метра. Десетина минути по-късно вратаря Христо Лалев хвърли топката на центъра където младия Мартин Корназов я пое, надбяга дряновските бранители и реализира второто попадение. Петров и Радостиан Димитров пропиляха други добри възможности.