Дубълът на Локомотив (Пд) отстъпи на Асеновец

Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) допусна поражение при гостуването си на Асеновец. Двубоят се състоя на стадиона в село Тополово, където асеновградчани се наложиха с 3:1 над “черно-белите”. Асеновец откри в началните минути на двубоя за 1:0. Локомотив II успя да възстанови равенството с точно изпълнена дузпа от Иван Михайлов за 1:1.

В последните минути на първата част домакините стигнаха до второ попадение. Крайното 3:1 бе оформено в заключителните секунди на двубоя. Следващата среща на Локомотив II е в неделя (23.04) от 17:00ч. срещу Спартак (Пловдив).